Moje referencje

W roli trenera, facylitatora, coacha lub konsultanta zrealizowałam dotychczas ponad 1900 godzin treningów, szkoleń, warsztatów i facylitacji oraz doradztwa dla różnych grup w 14 krajach: Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Łotwie, w Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech, w Chorwacji, w Maroku oraz wirtualnie dla grup z całego świata.

Dla jakich firm i instytucji? Zapraszam do sekcji Lista Klientów. Jakie wrażenia mieli uczestnicy? Czym chciały podzielić się osoby, które ze mną pracowały? O tym przeczytacie Państwo poniżej.

Monika jest przede wszystkim profesjonalnym trenerem ale również świetnym coachem, a łącząc te dwie umiejętności skłaniała uczestników do refleksji i zmiany. Jej warsztat trenerski cechuje przejrzystość przekazu, nastawienie na potrzeby odbiorcy i elastyczność w dopasowywaniu treści do zmieniających się kontekstów. Praca z nią to dla mnie osobiście ciekawa podróż: pełna niestandardowych pomysłów i rozwiązań, z nastawienie na ich wdrożenie i zmierzenie efektywności działań. Monika przywiązuje dużą wagę do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu trenera, coacha i konusltanta, jak również na udzielanie konstruktywnych informacji zwrotnych innym współpracownikom. Pełna pasji i zaangażowani a przy tym zorientowana na poznanie i realizację celów biznesowych, a wszystko to w wykreowanej przez nią świetnej atmosferze sprawia, że mogę z całkowitą pewnością zarekomendować Monikę jako cennego współpracownika.
Karolina Stasiak, Nokia Siemens Networks
Nieprawdopodobna klasa! Fenomenalna jakość przekazu! Kompetencja i 100% czystej merytoryki! Wiem, że brzmi to jak slogan reklamowy, ale jestem pod nieustannym wrażeniem jakości Moniki jako osoby i jako trenera:)
Tusia Jałowiecka

Czytaj więcej w języku angielskim