O mnie

Cieszy mnie wielowątkowość. Wierzę, że w życiu trzeba rozwijać się na różnych obszarach. Staram się poznawać ciągle nowe perspektywy i opinie. Strasznie mnie ciągnie do nauki – także tej uniwersyteckiej, akademickiej. Wierzę w edukację nowych pokoleń. Interesuje mnie efektywność i doświadczenie. Dążę do harmonii, nawet jeśli droga prowadzi przez konflikt. Wierzę że chcieć to móc.

Na tej stronie przeczytacie Państwo więcej o tym, co dotychczas udało mi się zrealizować.

Dużo jeszcze do zrobienia!

Doświadczenie

Języki otwierają wiele drzwi :-) Dzięki znajomości angielskiego i niemieckiego było łatwiej rozpocząć działanie w zakresie szkoleń i edukacji, handlu czy znaleźć odpowiednią ofertę w korporacjach. Bardzo tam wszędzie międzykulturowo…

Wykształcenie

Prawdziwa wiedza i prawdziwa nauka człowieka? to człowiek. — powiedział Pierre Charron. Oprócz odkrywania drugiego człowieka staram się także merytorycznie poznać różne aspekty jego funkcjonowania. Pytanie ‘Co z tego wynikło?’ pozostawiam otwarte :-)

Praca naukowa

Staram się utrzymywać ciągły kontakt ze światem akademickim czy to jako sympatyk, student czy wykładowca. Od jakiegoś czasu przymierzam się do doktoratu. Opieką merytoryczną otacza mnie prof. Piotr Płoszajski ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje mnie współdziałanie w wirtualnych zespołach – międzykulturowych oczywiście.